Přejít na hlavní stránku Přejít na hlavní stránku

Vaše brána do světa aplikované nanotechnologie a plazmové úpravy materiálů.

[Česky][English]
Kontakty

Kontakní centrum NANOcontact

Masarykova univerzita
Přírodovědecká fakulta
Kotlářská 2
611 37 Brno
Telefon: 
(+420) 549 498 677
Email:
[nanocontact    physics.muni.cz]

Řešitelé projektu

Na daném projektu se podílejí tři významné univerzity České republiky. Realizační tým Masarykovy univerzity tvoří zkušení pracovníci Ústavu fyzikální elektroniky (UFE), kteří  řeší projekty širokého záběru - od projektů zaměřených na podporu vzdělávací činnosti, přes projekty základního výzkumu až po projekty Ministerstva průmyslu a obchodu zaměřené na řešení konkrétních problémů v průmyslové praxi.


Partnerem projektu je Západočeská univerzita v Plzni, konkrtétně Katedra fyziky, která je špičkou v oblasti přípravy a úpravy nových, zejména kovových a keramických materiálů. Tento partner má velké zkušenosti s navazováním a udržováním kontaktů s VaV a průmyslem a je také řešitelem řady vědeckých projektů.

Druhým partnerem projektu je Technická univerzita v Liberci a její Katedra materiálů, která se mimo jiné zabývá aplikací plazmatu v oblasti zdravotnických potřeb a biomedicínských aplikací. Také tento partner má velké zkušenosti s navazováním a udržováním kontaktů s VaV a průmyslem a je řešitelem řady projektů širokého záběru, od projektů směřujících k podpoře pedagogické činnosti až po projekty VaV.


Yaryk

5. 8. 2011 11:29